poniedziałek, 17 października 2011

Animacje Dashing Strike

Mnich biega szybko - niczym Flash - superbohater
tylko dwa lata młodszy od Supermana.
Jesień zagościła już na dobre w Polsce. Coraz dłuższe wieczory każdy diablomaniak spędza odświeżając przeglądarkę internetową w nadziei  na otrzymanie klucza do bety. Aby nieco urozmaicić to wyczekiwanie dziś proponuję spojrzeć na umiejętność Dashing Strike - w wolnym tłumaczeniu Pośpieszne Uderzenie.

Umiejętność ta pozwala Mnichowi na dobiegnięcie we wskazane miejsce lub do celu i niezbyt mocne uderzenie go. Ale to nie wszystko...


W jednej z wrześniowych poprawek bety D3 Dashing Strike dostał nową właściwość (pisałem o tym tu, ale przypomnieć nie zaszkodzi :) Otóż, po dobiegnięciu do wroga, przy użyciu tej umiejętności, Mnich uziemia go na 1 s.


Wszystko byłoby cacy, gdyby nie jeden szczegół. Przyjrzyjcie się obrazkowi poniżej... Autor zdjęcia - Snowhammer zwrócił uwagę na... żółknące liście, które opadają za biegnącym Mnichem! Najwidoczniej Blizzard uznał, że gdziekolwiek pojawi się Mnich, robi wrogom z d..py jesień średniowiecza. ;)

Albo ktoś właśnie "dostał z liścia",
albo to wspomniana "jesień średniowiecza" :D

2 komentarze:

  1. Dziękuję Ci za prowadzenia bloga. Jest naprawdę super! Dobrze, że jest tak mało fanatyków Monka.. czym mniej będzie na BN tym lepiej dla nas:P

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za słowa uznania. Szkoda, że anonimowe :)

    OdpowiedzUsuń