wtorek, 4 października 2011

Pierwsze zdjęcia Mystic Ally

Na forum Mnichów portalu diablo.incgamers.com pojawiły się pierwsze zdjęcia obrazujące, jak wyglądać będą dwie formy Mystic Ally. Dla przypomnienia - to umiejętność, którą Mnich otrzymuje na 27. poziomie doświadczenia. Polega ona na przywołaniu sojusznika jednego z żywiołów, który atakuje i  angażuje w walce wrogów. W zależności od użytego Kamienia Runicznego, sojusznik otrzymuje dodatkowe umiejętności.


Water Ally = Mystic Ally + Błękitny Kamień Runiczny
Sojusznik Mnicha otrzymuje wzmocnienie żywiołu wody. W ten sposób może zadawać dodatkowe fizyczne obrażenia i spowalniać wrogów w sposób nazwany "falą".
Dziwne jest to, że dodatkowe obrażenia nie są magią zimna, które przynajmniej mi kojarzą się z zamarzniętą wodą. No cóż.


Air Ally = Mystic Ally + Złoty Kamień Runiczny
Sojusznik Mnicha otrzymuje wzmocnienie żywiołu powietrza. W ten sposób przy każdym jego uderzeniu, Mnich ma niedużą szansę na regenerację Spiritu a na dodatek, co sekundę sojusznik, zadaje wszystkim wrogom dookoła siebie obrażenia fizyczne. Jeśli szansa na uderzenie liczona będzie także z dodatkowego ataku obszarowego, to regeneracja Spiritu może być całkiem spora a ta umiejętność bardzo przydatna.

Poza Mystic Ally, wiadomo też, jak wyglądać będzie jedna z form Lethal Decoy + Obsydianowy Kamień Runiczny. Tu jednak graficznych rewelacji póki co nie ma. Z przesłanego zdjęcia wynika, że Lethal Combatant to podstawowa wersja czaru ze zmienionym kolorem skóry - zamiast złotego jest srebrny - à la T-1000 z filmu Terminator 2. ;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz