piątek, 23 grudnia 2011

Prezent zamiast gry

W tym roku byłem bardzo grzeszny, więc Santa Claus (czytaj: Satan Claus) zostawił mi mały podarunek. Mysz!

Mojego starego gryzonia zastąpił SteelSeries Diablo III. Mimo tego, że Wigilia Bożego Narodzenia tuż tuż, od momentu zamówienia w morele.net do odbioru nie minęło 19 godzin. :)

Już samo czerwono-czarne pudełko krzyczy "mysz dla diablomaniaka!". Przednia ścianka pudełka otwiera się niczym okładka książki. Na jej wewnętrznej stronie widnieje grafika postaci Tyraela - archanioła znanego z poprzedniej części sagi o Diablo. 


Przy otwarciu pudełka SteelSeries Diablo III
właściciela myszy "wita" Tyrael
Mysz - jak to mysz - ma laserowy super-czujnik i 7 przycisków, które mają gwarantowaną żywotność 10 milionów kliknięć. Wg producenta to trzykrotnie więcej niż w przypadku standardowej myszy. Ciekawi mnie, czy będę w stanie zajeździć tego diabelskiego gryzonia?!

SteelSeries Diablo III jest koloru matowej czerni lub grafitu. Dobrze leży w mojej niedużej dłoni. Boczne krawędzie oraz rolkę przyozdobiono  jasnoszarymi motywami w stylu Diablo. Mysz jest podświetlana diodami koloru "demonicznej czerwieni”. Piątka z plusem dla speca od reklamy, który wymyślił to skojarzenie dla zwykłego czerwonego koloru diody. ;)

Tak czy siak mysz ma fajny podświetlany napis "DiabloIII", który można wyłączyć lub wybrać jeden z trzech trybów pulsowania.

Matowa powierzchnia wygląda naprawdę fajnie, ale czasami zostają na niej
"tłuste plamy". Bynajmniej nie narzekam. Myszą się gra, a nie na nią patrzy.
Nadmienię, że ze strony producenta można ściągnąć dodatkowe oprogramowanie o łatwym w obsłudze interfejsie w stylu Diablo 3. Póki co nie zaglądam tam aż do czasu, gdy Blizzard wypuści na rynek tak długo oczekiwaną grę.5 komentarzy:

 1. Valkemen jeżeli jesteś zainteresowany jestem w stanie użyczyć Ci dostęp do mojej bety D3 ;)
  Jak coś daj maila ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Albo lepiej, na facebooku napisz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję i doceniam, ale nie trzeba - przynajmniej w tej chwili. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mprociow
  chetnie bym sobie sprawdzil sprzet wiec jesli mozesz to bardzo bym sie ucieszyl :)

  OdpowiedzUsuń
 5. M.Prociów

  Witaj, jeśli widziałbyś możliwość użyczenia bety to proszę Cię o kontakt mailowy.

  OdpowiedzUsuń