piątek, 16 grudnia 2011

Cyclone Strike i beta patch nr 8

Na początku listopada pisałem o tym, że Mnich ma otrzymać nową umiejętność. W Sanktuarium pojawił się patch nr 8 a wraz z nim  - Cyclone Strike.

Nowy cios przejął częściowo właściwości usuniętego z arsenału Lethal Decoy. Nowa umiejętność przyciąga do Mnicha wszystkich wrogów w promieniu 24 jardów i eksploduje zadając święte obrażenia. Aż 275%!


Lethal Decoy było bardzo mocne, ale Cyclone Strike wydaje się w wersjach z Kamieniami Runicznymi jeszcze bardziej użyteczne w PvE i PvP. Nie dość, że przyciąga wrogów do Mnicha, to może dawać większą szanse na unik, leczyć, straszyć.

Uderzenie Cyklonu, bo tak można przetłumaczyć nazwę, to kolejna umiejętność pozostająca w klimatach związanych z niebem. W nazwach umiejętności Mnicha jest sporo nawiązań do światła, wiatru, błyskawic. Krótko mówiąc nasza świętobliwa pogodynka ma coraz więcej fajnych sposobów na urozmaiconą grę. ;)

Poniżej pełna lista zmian dla Mnicha z oficjalnej informacji o beta łatce nr 8:
W spisie zmian nie wymieniono Chant of Resonance, które zwiększa teraz czas trwania wszystkich Mantr o 7 minut.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz