czwartek, 1 grudnia 2011

RMAH - prawdziwa kasa w D3 - beta testy rozpoczęte!

W becie Diablo 3 ruszyło właśnie testowanie domu aukcyjnego opartego na wymianie za pieniądze.

W ramach trwających właśnie beta testów Diablo III, udostępniliśmy wersję próbną domu aukcyjnego wykorzystującego wirtualną walutę. Testerzy otrzymają wkrótce 50 betarów (Beta Bucks), które pozwolą sprawdzić, jak działa sprzedawanie i kupowanie przedmiotów z gry za środki pieniężne. Podczas tej fazy beta testów dom aukcyjny działający w oparciu o złoto będzie niedostępny, a wszystkie wystawione przedmioty zostaną zwrócone sprzedającym.
Więcej informacji znajdziecie na ten temat na oficjalnej stronie Diablo 3, ale ta jedna informacja jest ciekawa:


Podczas zamkniętych beta testów Diablo III, sprzedawca zapłaci 0,15 betara (testowa waluta) za wystawienie aukcji i 0,65 betara za każdą zakończoną powodzeniem transakcję w domu aukcyjnym wykorzystującym prawdziwe pieniądze. Wartości te nie są ostateczne i służą wyłącznie do celów testowych, mogą więc ulec zmianie.

RMAH - Real Money Auction House, czyli handel w D3 za prawdziwą kasę
RMAH - co to znaczy?

Dla mniej zorientowanych graczy - to oznacza, że zapowiadane na początku listopada testowanie handlu przedmiotami za prawdziwą kasę (potocznie nazywane RMAH - Real Money Auction House) ruszyło.

A to z kolei oznacza, że premiera D3 coraz bliżej! Wg niektórych problemy z RMAH, mogły być jedną z głównych przyczyn przeniesienia premiery Diablo 3 z końca 2011 na początek 2012.

PS.

Jak będziemy rozliczać taki dochód z Urzędem Skarbowym? ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz