środa, 7 grudnia 2011

"Kurczak na ostro" a la Art

Na forum diablo3.com.pl Art opublikował swoją recenzję bety Diablo3. Autor na wstępie napisał, że "będzie krótko i mam nadzieję treściwie". Krótko nie było, ale treściwie tak.

Na forum diablo3.com.pl można przeczytać już 6 recenzji o becie D3

Art skupił się w swojej recenzji na detalach, które wielu z nas pominęłoby. Poniżej kilka soczystych cytatów z jego wspaniałej recenzji, która dla mnie osobiście jest najbardziej oryginalnym i autorskim spojrzeniem na grę, jakie ostatnio czytałem o Diabełku. Brawo!


Grafika
[...] Jest całkiem ładnie i mroczno. Nie widać jednorożców i dzieci z lodami. 

Muzyka

[...] rytmicznie wybija tempo mordowania.
Taktyka
Klikanie najpotężniejszego zaklęcia w zupełności wystarczy.
Zdrowie bohatera
Kule zdrowia. Martwiłem się że będzie ich brakować i że nasza postać często będzie posiadać bardzo mało życia. [...] Kule zdrowia zjadamy na lewo i prawo byle tylko pozbyć się ich z ekranu. Coś czuję przez kości że na Inferno szybko się tego oduczymy.
Historia
Beta D3 wrzuca nas do opowieści którą śledzi się bardzo przyjemnie. Wszystko stopniono nabiera tempa i właśnie wtedy kiedy już czujesz że wiesz na czym to wszystko polega, jak działa i wiesz że chcesz więcej, przychodzi zły pan i zabiera ci czekoladę.
Trudne pytania

Dlaczego rękawice i wielki topór dwuręczny zajmują tyle samo miejsca ? 
Dlaczego nie można rozdzielać mikstur w ekwipunku ? 
Mapa
Przy włączonej mapie nie możemy poruszać naszą postacią.
Dom Aukcyjny
[...] Przypomina stodołę postawioną na środku miasta gdzie ludzie mają handlować przyprawami. Na chwilę obecną ani to wykończone, ani też nie funkcjonuje jak trzeba. Masa błędów i niedoróbek, sporo niedostępnych opcji i ogromna możliwość spekulacji to jedyne co można o nim powiedzieć.
Scroll of Companion
Klikamy i wyskakuje nam mały pomagier, który zbiera za nas złoto z całej okolicy. [...] Dostępne są takie stworzenia jak : szczur, pająk, zając, świniak, waz, nietoperz, chrząszcz, skorpion, stonoga, kurczak. [...] To nie są już nawet jaja. To jest kabaret.
Menu
[...] profil zawiera mnóstwo informacji i niektóre z nich są całkiem fajne - jak ilość zabitych potworów a niektóre są idealnym dowodem do pozwu o rozwód - czyli ilość czasu spędzonego każdą postacią w grze.
Rzemieślnik
Podczas tworzenia przedmiotów u naszego rzemieślnika nie możemy wybrać więcej niż jeden przedmiot na raz do stworzenia. I trzeba tak klikać i klikać... i klikać.
Skrzynka 
Auto-układanie w skrzynce - powinna być opcja żeby tak sam układał przedmioty w miarę jak jest miejsce w ekwipunku.
Podłogi w podziemiach
Wszystkie kamienie w podłodze wyglądają tak samo - aż się prosi żeby były chociaż ze 2 modele bo po pewnym czasie wyłapuje się takie skrytki już z odległości.
Jeśli chcecie wiedzieć, dlaczego tytuł dzisiejszego wpisu dotyczy kurczaka na ostro, przeczytajcie pełną recenzję Arta. Naprawdę warto! :)

PS.
Jeśli macie jakieś własne spostrzeżenia o becie Diablo 3, zachęcam do pisania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz