wtorek, 6 grudnia 2011

4 animacje Fists of Thunder z Kamieniami Runicznymi

Tak jak pisałem tydzień temu, mój mnisi nos nie mylił się. :) Na kanale YT diablo.incgamers.com pojawiły się kolejne animacje Mnicha. Tym razem są to cztery wersje umiejętności Fists of Thunder.

Lightning Flash, czyli Fists of Thunder z Alabastrowym Kamieniem Runicznym.
W wolnym tłumaczeniu Błysk Błyskawicy. Każdy atak zwiększa szansę na unik. Bonus można zwielokrotnić kilka razy.
Bounding Light, czyli Fists of Thunder z Błękitnym Kamieniem Runicznym:
W wolnym tłumaczeniu Przeskakujące Światło. Trzeci cios zamiast odepchnięcia wrogów wystrzeliwuje seryjną błyskawicę, która przeskakuje na kilka innych celów w pobliżu.Static Charge, czyli Fists of Thunder z Obsydianowym Kamieniem Runicznym:
W wolnym...ekhem tłumaczeniu Ładunek Elektrostatyczny. Zaatakowani wrogowie są naładowani ładunkiem statycznym na kilka sekund. Naładowani wrogowie otrzymują obrażenia, gdy Mnich atakuje innych pobliskich wrogów za pomocą Fists of Thunder.Thunderclap, czyli Fists of Thunder z Karmazynowym Kamieniem Runicznym:
W wolnym tłumaczeniu Uderzenie Gromu. Każdy cios wywołuje falę uderzeniową, który trafia wszystkich wrogów w zasięgu kilku jardów od głównego celu. Podczas pierwszego combo ciosu pozwala także na teleportację Mnicha  na krótkim dystansie.
Pamiętajcie, że to są animacje stworzone za pomocą emulatora, więc mogą różnić się od tego, co zobaczymy po premierze gry, czyli... no właśnie. Sam bym chciał wiedzieć kiedy.

Całkiem możliwe, że zapowiedź premiery usłyszymy już z soboty na niedzielę, podczas Video Game Awards 2011 (pisałem o tym w zeszłym tygodniu). To wciąż przypuszczenie, ale oparte o słowa z oficjalnego twittera Blizzarda:

Być może o dacie premiery usłyszymy już w najbliższy weekend :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz