poniedziałek, 26 września 2011

10 wyjątkowych sposobów leczenia

W zeszłym tygodniu opisałem trzy sposoby na bezpieczne użycie Kamienia Przywołania. Dziś przyjrzymy się sposobom leczenia Mnicha. Nie będę ponownie opisywał Mantra of Healing oraz zmian, które Blizzard wprowadził w tym tygodniu. Skupię się natomiast, w jaki sposób Kamienie Runiczne zmieniają inne umiejętności.

Mnich pod względem metod odzyskiwania puntów życia to wyjątkowa klasa - prawdziwy medyk na wojnie! Chroni nie tylko siebie, ale także przyjaciół, co może być niezwykle potrzebne w czasie walk na Arenach lub w trybie Hardcore, gdzie postaci nie można już wskrzesić po śmierci.


Circle of Life = Breath of Heaven + Błękitny Kamień Runiczny
Mnich leczy siebie i blisko stojących przyjaciół 2x mocniej, niż za pomocą podstawowego efektu tego czaru.


Spirit Link = Lethal Decoy + Złoty Kamień Runiczny
Mnich stawia iluzję, która przyciąga uwagę wrogów i po czasie eksploduje zadając obrażenia stojącym dookoła wrogom. Dodatkowo, podczas eksplozji, iluzja leczy przyjaciół Mnicha.

Simulacrum = Lethal Decoy + Alabastrowy Kamień Runiczny
Mnich stawia iluzję, która tym razem nie przyciąga uwagi wrogów. Jeśli jednak Mnich zginie w czasie działania czaru, to zostanie wskrzeszony w miejscu postawienia iluzji.


Safe Haven = Inner Sanctuary + Złoty Kamień Runiczny
Tworzy ochronny okrąg na ziemi, przez który wrogowie nie mogą przejść. Dodatkowym efektem czaru jest regeneracja życia Mnicha i przyjaciół stojących w okręgu.


Boon of Protection = Mantra of Healing + Błękitny Kamień Runiczny
W momencie uaktywnienia Mantra of Healing Mnich i przyjaciele są otoczeni tarczą absorbującą obrażenia równe kilkadziesięciu % maksymalnych punktów życia.

Sustenance = Mantra of Healing + Karmazynowy Kamień Runiczny 
Zwiększa regenerację życia podstawowego efektu Mantra of Healing o około 100%.
Peaceful Repose = Serenity + Karmazynowy Kamień Runiczny
Podczas działania tarczy, która przejmuje całość obrażeń, Mnich znacznie się leczy.


Reclamation = Mantra of Conviction + Złoty Kamień Runiczny
Mnich i przyjaciele mają szansę na uleczenie się przy każdym ataku zadanym wręcz wrogom, którzy są pod działaniem Mantra of Conviction.


Transcendence
Przy użyciu umiejętności wykorzystującej Spirit, każdy punkt Spirit leczy Mnicha za określoną liczbę punktów życia. Im więcej Spiritu użyje Mnich, tym mocniej się uleczy.


Near Death Expirience
Zamiast obrażenia, które może być śmiertelne, Mnich otrzymuje sporą ilość punktów życia oraz Spirit. Efekt tej umiejętności może wystąpić raz na jakiś czas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz