piątek, 30 września 2011

6 sposobów na zwiększenie obrażeń

Witajcie! Tak jak obiecałem 2 dni temu w jednym z tematów na forum.battlenet.pl, dziś przedstawiam listę umiejętności aktywnych i pasywnych, które pozwalają na zwiększenie obrażeń zadawanych przez Mnicha lub czasami przyjaciół w drużynie.

Wydawać by się mogło, że Mnich to postać nastawiona na obronny styl walki.

Nic bardziej mylnego. Przekonajcie się sami!Foresight = Deadly Reach + Karmazynowy Kamień Runiczny
Co trzeci atak tej umiejętności zwiększa wszystkie obrażenia o 10%. Łącznie bonus może wzrosnąć do 30%. Wygląda na to, że ta um. zwiększa obrażenia wszystkich bohaterów w drużynie.

Blazing Wrath = Breath of Heaven + Obsydianowy Kamień Runiczny
Po użyciu tego czaru leczącego wszystkie obrażenia wzrastają o 20%. Do sprawdzenia pozostaje, czy ten czar wzmacnia tylko Mnicha, czy każdego wyleczonego przyjaciela.

Breaking Wave = Crippling Wave + Alabastrowy Kamień Runiczny
Wrogowie trafieni tą umiejętnością otrzymują 80% większe obrażenia. Wygląda na to, że ta um. zwiększa obrażenia wszystkich bohaterów w drużynie.


The Flesh is Weak = Exploding Palm + Obsydianowy Kamień Runiczny
Pierwsze dwa uderzenia powodują, że wróg otrzymuje dodatkowe 10% obrażeń. Łącznie bonus może wzrosnąć do 80%. Z opisu wnioskuję, że bonus wpływa tylko na obrażenia tej um., ale może się mylę.

Overawe = Mantra of Conviction + Karmazynowy Kamień Runiczny
Wrogowie będący pod działaniem Mantry otrzymują obrażenia większe o 55%.

Guiding Light
Gdy Mnich uleczy przyjaciela za pomocą aktywnej umiejętności, obaj przez krótki okres czasu zadają wrogom obrażenia większe o 16%. To bardzo fajna umiejętność jeśli połączy się ją w wyżej wymienionym Blazing Wrath.


Teoretycznie więc Mnich może zwiększyć swoje obrażenia o 281%. Jednak w praktyce może być to niewykonalne z uwagi na fakt, że część bonusów zwiększających obrażenia działa zbyt krótko. Do sprawdzenia pozostaje też fakt, czy niektóre umiejętności zwiększają obrażenia tylko Mnicha czy też całej drużyny.

Uwaga: informacje obrazujące % zwiększenie obrażeń dotyczą Mnicha na 60 poziomie doświadczenia używających kamieni runicznych 7 poziomu!  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz