niedziela, 29 stycznia 2012

Wszystkie animacje Inner Sanctuary: Consecration, Circle of Protection, Safe Haven, Forbidden Palace, Sanctified Ground

Dziś nowy film pokazujący efekty Kamieni Runicznych znanej i opisywanej już umiejętności Mnicha. Inner Sanctuary tworzy ochronny krąg na ziemi, przez który wrogowie nie mogą przejść. Warto dodać, że nie chroni przed atakami z dystansu lub czarami.

Przy okazji przypominam, że przedstawiałem już swoje dwa autorskie triki, jak wykorzystać Inner Sanctuary do ucieczki z podziemi oraz w walce na arenach PvP (druga część wpisu).

Beta-testerzy D3 nie mają dostępu do Kamieni Runicznych, jednak wiadomo, że animacje są możliwe do podpatrzenia w emulatorach.


Najpierw zobaczyć można goły atak Inner Sanctuary, a następnie...

Consecration - dosłownie Konsekracja - niby nic ciekawego, poza wydłużeniem czasu działania o kilka sekund, ale zawsze to więcej czasu na wspomniane triki. ;)


Circle of Protection - w wolnym tłumaczeniu Ochronny Krąg. Myślę, że to będzie fajny czar przeciw bossom i do PvP, ponieważ nie tylko blokuje dostęp, ale zmniejsza moc ataków z dystansu. Redukcja obrażeń będzie miała dość duże znaczenie w późniejszych etapach gry. Sami się przekonacie.

Safe Haven - w wolnym tłumaczeniu Bezpieczna Przystań. Nazwa fajna, ale nic poza tym. Leczenie niestety marne, ani mocne, ani tanie - po prostu nijakie. 700 punktów życia na sekundę dla 60. poziomowej postaci, to niewiele w beta patch 10. Animacja fajna. Linie kręgu nabierają złotego blasku, podobnie jak inne czary leczące Mnicha.

Forbidden Palace - dosłownie Zakazany Pałac, ale wg mnie nazwa nawiązuje do Zakazanego Miasta, czyli kompleksu pałacowego w Pekinie, gdzie mieściła się siedziba cesarzy chińskich. Wygląda na to, że w tej wersji czaru przeciwnicy nie są odrzuceni poza krąg, ale stojąc w okręgu otrzymują święte obrażenia, (chociaż opis wyraźnie wskazuje, że obrażenia są tylko w momencie aktywacji czaru). Animacja fantastyczna - święty snop światła uderza z nieba i rozpływa się na wszystkie strony a okrąg pulsuje na przemiennie znikając i pojawiając się.

Sanctified Ground - w wolnym tłumaczeniu Uświęcona Ziemia. No cóż, wydaje mi się, że to samo znaczy co Konsekracja. Po zakończeniu normalnego działania czaru Inner Sanctuary, okrąg jeszcze przez kilka sekund emanuje białą poświatą i spowalnia ruch wrogów. Pomysłowe, ale jednak to  zubożona wersja Consecration. Przynajmniej ja nie widzę zastosowania dla tego czaru.

Na blogu były już filmy z animacjami:  

  • Way of the Hundred Fists (link)
  • Exploding Palm (link)
  • Lashing Tail Kick (link)
  • Fists of Thunder (link
  • Seven Sided Strike (link)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz