wtorek, 17 stycznia 2012

Animacje Way of the Hundred Fists: Blazing Fists, Spirited Salvo, Fists of Fury, Windforce Flurry, Hands of Lightning


Dziś jedna z dwóch umiejętności generujących Spirit, ale niedostępna w becie, czyli Way of the Hundred Fists (po mojemu Styl Stu Pięści).

Beta-testerzy D3 nie mają dostępu do Kamieni Runicznych i tej umiejętności, jednak wiadomo, że animacje są możliwe do podpatrzenia w emulatorach.W mojej ocenie animacje nie zapierają tchu w piersiach. Ale po kolei.Najpierw goły atak Way of the Hundred Fists, a następnie...

Blazing Fists - w wolnym tłumaczeniu Rażące Pięści. Mój faworyt w PvE, pod warunkiem, że na poziomie trudności Inferno ataki krytyczne będą równie częste przeciw potworom z wyższym od Mnicha poziomem doświadczenia.

Spirited Salvo - w wolnym tłumaczeniu Duchowa Salwa. Spodziewałem się mlecznego efektu animacji dla umiejętności odzyskującej zasoby energii duchowej, a tu proszę - błękitna chmura.

Fists of Fury - czyli Furia Pięści. Animacja koloru złotego od razu mówi, że Mnich zadaje święte obrażenia (Holy).

Windforce Flurry - w wolnym tłumaczeniu Podmuch Wiatru. Trzeci atak tworzy - a jakże - podmuch wiatru, który uderza wrogów stojących przed Mnichem. Efekt graficzny taki sobie, ale słychać... świst podmuchu wiatru. :)

Hands of Lightning - w wolnym tłumaczeniu Dłonie Błyskawic. Ponownie, animacja taka sobie, ale słychać trzask wyładowań atmosferycznych i pomruk burzy. Nawet fajne. Tylko czy w zgiełku bitwy będzie to słyszalne?

Na blogu były już filmy z animacjami:  
  • Exploding Palm (link)
  • Lashing Tail Kick (link)
  • Fists of Thunder (link
  • Seven Sided Strike (link)

Nie wiem, jak Wy, ale taka prędkość ciosów na mnie robi wrażenie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz