czwartek, 23 lutego 2012

Wszystkie opisy umiejętności Mnicha - beta patch 13 (wideo)

Oficjalnego kalkulatora umiejętności Mnicha jeszcze nie ma, ale Hardrock nagrał ich opisy na emulatorze i opublikował na portalu diablo.incgamers.com. Oglądając filmy pamiętajcie, że nowe umiejętności - w przeciwieństwie do starych Kamieni Runicznych - nie mają rang.

Zmiana statystyk (prawdopodobnie) następować będzie przez wymianę coraz lepszych przedmiotów z atrybutami wzmacniającymi umiejętności z runami.

Umiejętności aktywneUmiejętności pasywne

3 komentarze:

 1. Niestety ten patch osłabił mnicha , który wzamian za większe szanse na unik stracił zdolność do zadawania bardzo dużych obrażeń , a szkoda :(
  Jaki wg. Ciebie można osiągnąć max% szansy na unik ? Jest film gdzie mnich bije SK Fist of Thunder z runą na unik i mantra of evasion i praktycznie nie przyjmuje obrażeń :) Dorzucić do tego dashing strike z 20% dodge buffem i Guardian Patch ew. blinding flash i mamy solidny dodge :)
  Mogę wiedzieć jaki build jest wg. ciebie najciekawszy ?
  Najlepiej na pve i nie na poziomie inferno bo tam nie wiemy czego się spodziewać :) I na koniec , dobra robota z tym blogiem !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed beta patch 13 myślałem o dwóch sposobach rozwoju Mnicha: w pvp jako healer z dużą regeneracją mocy duchowej, albo w pve maksymalizując właśnie unik; nie miałem zbyt dużo czasu na analizowanie umiejętności w tym tygodniu, ale myślę, że na Inferno przeważać będą umiejętności defensywne; spróbuję dostosować styl gry do poziomu trudności, posiadanych przedmiotów i być może stylu gry drużyny;

   Usuń
 2. Ok, chodzi przede wszsytkim, o to żeby nie było na starcie uber klas. Od samego początku wiedzieliśmy, że mnich ma być badassem, szybko wparowuje robi rozp... i znika jeszcze szybciej. Trzeba czekać na tą cholerną premierę gry, bo może się okazać, że Mnich zyskuje bardzo dopiero na wyższych lvl.

  OdpowiedzUsuń