sobota, 25 lutego 2012

Polskie nazwy na oficjalnej stronie!

Chociaż jeszcze nie wszystko zostało przetłumaczone albo zdarzają się drobne błędy, zerknijcie na oficjalny kalkulator umiejętności Mnicha! Póki co znamy nazwy wszystkich podstawowych umiejętności aktywnych i umiejętności pasywnych.

Aktualizacja
A jednak kolorowe runy zastapiono "kleksami", które są do siebie podobne. Szkoda. :(
Cieszy mnie, że Blizzard zdecydował o pozostawieniu kolorów w umiejętnościach wzmacnianych runami. W ten sposób nie trzeba pamiętać grubo ponad 100 nazw, wystarczy pamiętać podstawowe umiejętności i kolor runy.


Może Jay Wilson otrzymał moją uwagę? ;) Żarty żartami, ale jeśli to trwała zmiana to jest dobrze.

Nie tylko umiejętności

Kryształowa Pięść, Wściekłe Uderzenie a może Dłoń Demona? Chciałbym teraz zobaczyć Wasze miny i wiedzieć, co sądzicie o tym, jak Blizzard przetłumaczył nazwy. :)

Mam nadzieję, że polska wersja językowa nie będzie problemem w handlu przedmiotami, tak jak miało to miejsce w Diablo 2. Teoretycznie sprawę powinna załatwić możliwość linkowania przedmiotów w grze oraz aukcje.

Nikon, zwrócił uwagę na poniższy sztylet ;)

3 komentarze:

 1. Czuję sie jak pogłaskany po brzuszku xD (Nikon). Wkład pracy i przedstawienie w szczegółach mnicha na tej stronie spowodował, że moją pierwszą postacią będzie właśnie ON. Tylko się doczekać nie mogę, aż mi aktywują dostęp :) (wygrany na Battle Net Pl :]).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje. Dziękuję za komplement. szaolin.pl może być tym lepszy, im większa będzie Wasza mnisia aktywność po premierze gry. :)

   Usuń
  2. oby tylko mnich nie okazal sie piczka, bo w ostatnim patchu byly niezle ciecia w jego skilach ;<

   Usuń