niedziela, 18 marca 2012

Dobre informacje dla łowców skarbów


Wg zapowiedzi Bashioka już niedługo powinniśmy przeczytać więcej informacji o Nephalem Valor. Już teraz wiadomo, że łowcy skarbów mogą spodziewać się kilku ciekawych rozwiązań.
Mniejsze koszty napraw i tęgie lanie

Ciekawostką jest to, że przedmioty będą mogły być niezniszczalne. To dobra wiadomość zwłaszcza dla łowców skarbów, którzy planują szukać szczęścia na poziomie trudności Inferno. Tam każda śmierć oznaczać będzie utratę góry złota na naprawy.

Przedmioty będą mogły mieć modyfikator zwiększający obrażenia przeciw elitarnym potworom. To będzie idealny bonus dla łowców skarbów.

Nephalem Valor

Z analizy zmian w beta patch 15 wynika, że po zabiciu elitarnej grupy potworów bohaterowi zwiększy się współczynnik Magic Find i Gold Find. Bonus skończy się w momencie zmiany umiejętności. Zapewne to nie jedyny warunek, ale na więcej informacji musimy poczekać aż do zapowiedzi wspomnianego przez Bashioka artykułu.

6 komentarzy:

 1. łowca skarbów to taki wyemancypowany chiński farmer?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. można tak go nazwać, ale podobno przenoszenie biznesu do Azji nie jest już tak opłacalne jak kiedyś ;)

   Usuń
 2. Mam pytanie z innej beczki w jakim stosunku zwiększa się pancerz pod wpływem zwiększenia zręczności i co za tym idzie jak zwiększa się procent redukcji obrażeń pod wpływem zwiększenia pancerza? nie mam bety więc sam nie mogę tego sprawdzić a teoretyzuje sobie na temat builda pod mojego przyszłego mnicha:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopóki Mnich nie będzie miał um. pasywnej Seize the Initiative, dopóty zręczność nie wpływa na pancerz. Bezpośrednio zręczność wpływa na unik, a siła wpływa na pancerz. Zaletą wspomnianej umiejętności jest to, że nie traci się ofensywnych bonusów broni przy jednoczesnym wzroście redukcji obrażeń z konwersji zręczności na pancerz. Np. dla 11 lvl Mnicha tarcza z 88 pancerza to 10% redukcji obrażeń, gdy tymczasem Mnich ma 56 zręczności, ALE wszystko zależy od sprzętu.

   Usuń
 3. Jeszcze jedno czy użycie Reclamation daje szanse na uleczenie za każdy cios np. czy używając Way of the Hundred Fists podczas drugiego ataku w combo będzie 7 (lub 10) 30% szans na leczenie?
  PS Bardzo podoba mi się Twój blog kawał dobrej roboty pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego nie wiemy. WoHF nie można testować w becie, ale z opisu można domyślać się, że może tak być, jak piszesz. Procenty raczej nie dodają się w ten sposób. Każdy cios może mieć oddzielnie liczoną szansę.

   Dziękuję za komplement.
   Pzdr również.

   Usuń