czwartek, 22 marca 2012

Pierwszy alt dla Mnicha

Alt dla Mnicha = Barbarzyńca czy Łowca Demonów?

Wielu graczy, którzy jako pierwszego bohatera wybiorą Mnicha, na pewno będzie chciało ukończyć grę także innymi klasami postaci. Kogo wybrać, jako drugiego bohatera (z ang. alt)?


Uważam, że pod tym względem warto wziąć pod uwagę dwa argumenty: styl gry i posiadany sprzęt.

Jak lubisz grać?

Jedni lubią walkę w zwarciu, inni wolą bić potwory z dystansu. Jeśli szukacie podobnych wrażeń, co gra Mnichem, z pewnością wielu z Was sięgnie po postać Barbarzyńcy.

Tym, którzy wolą poznać grę z nowej perspektywy polecam postać Łowcy Demonów.

Dlaczego akurat te dwie klasy?

Wykorzytaj najlepsze przedmioty

Spójrzcie na zdobyty do tej pory sprzęt. Warto wykorzystać najlepsze przedmioty Mnicha. W przypadku Barbarzyńcy, będzie można użyć podobną broń.

Natomiast w przypadku gry Łowcą Demonów elementem wspólnym jest zręczność (dexterity) jako statystyka, która zwiększa obrażenia obu klas.

Na oficjalnej stronie Diablo 3 można w łatwy sposób powórnać, jakie typy przedmiotów może nosić Mnich, Barbarzyńca i Łowca Demonów.

Na facebookowej stronie Szaolin.pl dodałem ankietę z pytaniem:
Mój pierwszy alt po Mnichu to będzie, ...no właśnie. Kto? :)4 komentarze:

 1. Ja nie planuję robić alt postaci :) Ale jak już to będzie to WD .
  Przedmioty na stronie : oby posiedzieli nad tym:D bo na razie 0 balansu , 2h sword 1200dps , daibo 600dps (oba 1.39aps) fisty po 200+ dps co to ma być ...
  ncd

  OdpowiedzUsuń
 2. Popracują popracują:D to co teraz jest pokazane to wg mnie kropla w morzu tego co będzie w pełnej wersji. Też WD u mnie na drugim miejscu choć strategia gry tą postacią jest całkowicie odmienna od mnisiej. Mnichem będę grał w Mortal Kombat a WD w szachy na czas:D Ogólnie to wszystkie klasy mi się podobają nawet DH mimo że do tej pory unikałem grania rangerami we wszystkich grach jakie strawiłem (za wyjątkiem sorki z poprzedniej części:D ). Valkemen trafna uwaga co do synergii wyposażenia Mnicha z Barbem i DH ale przy wyborze alta nie tym się będę kierował, uważam, że druga postać powinna jak najbardziej się różnić od pierwszej po to aby zasmakować czegoś nowego, zagrać tym razem w "inną" grę:D

  OdpowiedzUsuń
 3. W D2 moja pierwsza postacia byl barb. W trzeciej czesci zdecydowanie mnich, barb jakos mnie nie kreci, sprawia wrazenie OP, a 'alt'-ernatywnie zagram DH i pojde w luki :) BEDZIE FUN! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Też wolałbym klasę zupełnie inną od mnicha, chociażby - przeciwnie do Valkemena - po to by nie dzielić przedmiotów między postaciami.

  OdpowiedzUsuń