środa, 21 marca 2012

Polska scena PvP rośnie a aren wciąż brak

Diablo 3 Clan League chcą stworzyć największą ligę PvP w Europie

Do polskich stron fanów Diablo 3 dołącza nowa-stara grupa, czyli Diablo 3 Clan League - połączenie "projektów" BNPL, Angrenost Realm i Polish Clan League.

Twórcy mają w planach stworzenie własnej ligi PvP chociaż sami przyznają, że będzie to możliwe, o ile Blizzard wprowadzi do Diablo 3 (już po majowej premierze) rozgrywki PvP i system aren.Z anonsu twórców forum.d3cl.com wiadomo, że ich korzenie sięgają 1999 roku, co "czyni [ich]najstarszą nieprzerwanie działającą organizacją tego typu na całym battle.necie".

Autorzy D3CL  chcą także zachęcić wszelkie społeczności fora i portale poświęcone grze Diablo do aktywnego udziału w tworzeniu "największej ligi PVP [...] w Europie, a może i na świecie".

Może któryś bitny Mnich się zainteresuje?

7 komentarzy:

 1. pewnie nie jedna osoba bedzie chetna. tryb aren w pvp spodobal mi sie odrazu, szczegolnie opcja 2 vs 2. jesli ogarne skila pvp i znajde innego ogarnietego, przyjdzie czas sprobowac sil w lidze. kto nie lubi piac sie w rankingach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg zapowiedzi nie bedzie 2v2.

   Usuń
  2. 2v2 3v3 1v1 to wszystko ma byc w diable jak i na lidze D3CL

   Usuń
 2. Ruszamy z Liga PvP pełną parą jak tylko 1 osoba wbije lvl 60!:)
  pozdrawiam blogowicza !

  OdpowiedzUsuń
 3. A może założymy ligę Mnichów coś w rodzaju dojo w którym będziemy sparować, szlifować umiejętnośi, dzielić się doświadczeniami i uwagami a efekty współpracy manifestować w lidze?
  PS nie będzie 2v2 czyli tylko duale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Chyba jednak źle zapamiętałem, bo nie mogę znaleźć cytatu o tym, że nie będzie 2v2;
   2. Pewnie będą i duele i gry zespołowe, ale Blizz zapowiadał, że optymalizacja PvP ma się odbywać pod kątem walk drużynowych, bo trudno jest zrobić balans dla tak wielu stylów gry każdej z postaci.

   Usuń