czwartek, 24 listopada 2011

30-11-2011 ważna data (aktualizacja 01.12)

źr. wikipedia.org
To 15. rocznica wydania Diablo a zarazem dobra okazja, aby zapowiedzieć datę Diablo 3. Ech... Skoro Blizzard nie zapowiedział gry podczas ostatniego BlizzConu, ta data wydaje się bardzo prawdopodobna. Tym bardziej, że pierwotnym terminem wydania Diablo 3 miał być podobno 24 listopada br. Podobno...

Autor tej teorii zastanawia się, dlaczego Blizzard we wrześniu podał informację o tym, że Piekło jednak zamarzło a Diablo 3 trafi do sklepów na początku 2012 r.? Przecież w lutym br., podczas prezentacji wyników kwartalnych, Blizzard raz już informował, że liczy się z tym, iż Diablo 3 może wyjść dopiero w 2012 r. Po co było pisać o przesunięciu terminu, skoro ta możliwość była już oficjalnie podana kilka miesięcy wcześniej?

Sporo pytań bez odpowiedzi. W kalendarzu coraz więcej dat, które nic wspólnego z premierą Diablo 3 nie mają. Póki co diablomaniacy ekscytować się tymi liczbami nie muszą, ponieważ do 12 grudnia trwać ma rozdawanie beta-kluczy na Facebooku. :)

Tak, czy siak zapamiętajcie 30 listopada 1996, bo wtedy to wszystko się zaczęło. Stare powiedzenie mówi, że historia lubi się powtarzać, a nawet jeśli nie, to za rok i tak nikt nie będzie pamiętał zamieszania z datą wydania gry. Listopad, grudzień, czy styczeń - co za różnica, skoro mój Mnich będzie miał 60 lvl i wypasiony sprzęt ;)

Aktualizacja 01.12

O ważnej dacie raz jeszcze - to kontynuacja wątku z wyjaśnieniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz