wtorek, 22 listopada 2011

Wuluxar - nowy Niebieski

Polska społeczność graczy doczekała się kolejnego rodaka pracującego w europejskim oddziale Blizzarda.

Jest to Wuluxar, który przedstawiając się napisał:


Jestem dumny, że udało mi się przejść pomyślnie wszystkie próby i zdobyć zaszczytny tytuł Polish Online Community Representative. Wreszcie mogę stanąć ramię w ramię ze społecznością na polach bitew wszystkich uniwersów Blizzarda. Od dzisiaj aż po samą apokalipsę będę z wami na dobre i na złe wsłuchując się w wasze emocjonujące dyskusje i rozwiewając wątpliwości co do naszych gier. Możecie być pewni, że każdy głos na forach zostanie przeze mnie wysłuchany, a z przepełnionych mądrością i gamerskim doświadczeniem komentarzy będę regularnie przyrządzał esencjonalne wywary, które trafią wprost na stół deweloperów. Oczywiście każdy natrętny troll może liczyć na pewny i bezlitosny ban wymierzony swojskim cepem banowym.


Dla ciekawych dorzucam parę ciekawostek do Kapeselusowatego wprowadzenia: oprócz męczenia bety DIII i laddera SCII w nieskończoność gram w gry bitewne (głównie stosami figurek machniętych samym podkładem), biegam po lesie, gram w kosza oraz chłonę wieści i treści z najróżniejszych uniwersów. Z jedzenia gustuję w świeżym mięsie na ostro.


Nowy Polish Online Community Representative gra w betę D3, więc pewnie będzie z niego pożytek także dla diablomaniaków. Całą historię można przeczytać na oficjalnym forum Blizzarda. Mam nadzieję, że będzie z czasem aktywny na forum D3 a komunikacja bedzie dwustronna.

Ps. Ciekawe jakiego awatara wybierze sobie Wuluxar? :)

2 komentarze:

  1. ciekawe ile kasy zgarnia:P taka praca to marzenie każdego diablomaniaka:P

    OdpowiedzUsuń