wtorek, 8 listopada 2011

Edycja kolekcjonerska

Anielskie Skrzydła dla kolekcjonerów
- będzie je można włączać i wyłączać
Dziś pojawiły się bliższe informacje o przedmiotach z edycji kolekcjonerskiej - chodzi o Anielskie Skrzydła i fiolki z barwnikami zmieniającymi wygląd zbroi - "Chmury w Butelce" i "Dymu w Butelce".


Bashiok (menadżer z Blizzarda) wyjaśnił, że barwniki będzie można używać na wszystkich postaciach z konta - bez ograniczeń, a tzw "kolory chmury" oraz "dymu" będą nadawały pancerzom naprawdę wyjątkowy wygląd.

Anielskie Skrzydła to przedmiot, który trzymany będzie w ekwipunku postaci (jednak nie będzie wymagał zakładania na postać). Efekt wizualny można będzie włączać i wyłączać. Ciekawostką jest fakt, że skrzydła nadal będzie widać, nawet gdy postać używa umiejętności takich jak Shadow Power (Łowca Demonów) lub Archon (Czarodziej). O Mnichu Bashiok nie wspomniał.

Swoją drogą to szkoda, że święty wojownik nie dostanie efektu aureoli. ;)

Aby użyć skrzydeł lub butelek na innej postaci trzeba będzie przed wylogowaniem się z gry przełożyć wybrany przedmiot do skrzynki współdzielonej przez wszystkie postacie na koncie.

Dym i Chmura
źr. diablo.incgamers.com

Pytanie brzmi, co stanie się z tymi przedmiotami, jeśli będą używane przez postać typu  HC i która zginie? Czy właścicielowi konta pozostanie tylko gapienie się na skrzydła wachlujące cmentarz? To pytanie póki co Blizzard zostawił bez odpowiedzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz